Parama

Skirkite 1,2 proc. savo pajamų mokesčio Moterų veiklos inovacijų centro (MVIC) veiklai.

Skirdami savo 1,2 proc. Moterų veiklos inovacijų centrui, Jūs padedate asmenims nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje.

Kiekvienais metais nuo sausio mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 1 d. Lietuvos gyventojai, deklaruodami savo pajamas už praėjusius metus, 1,2 proc. savo pajamų mokesčio galės skirti pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja.

Iki gegužės 1 d. užpildę nesudėtingą formą, Jūs galite 1,2 proc. nuo praėjusių metų valstybei JAU SUMOKĖTO pajamų mokesčio, pervesti savo nuožiūra pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete.

Kaip galima skirti savo 1,2 proc. Moterų veiklos inovacijų centrui?

Pirmasis būdas

Jeigu esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį, galite užpildyti ir išsiųsti 1,2 proc. formą internetu. Tada Jums reikėtų:

  • Įeiti į savo internetinį banką ir pasirinkti elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jus perkels į Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę kartu su Jūsų tapatybės patvirtinimu ir visais pagrindiniais asmens duomenimis.
  • Tuomet on-line užpildyti formą FR0512. Visos instrukcijos išsamiai aprašytos.
  • Moterų veiklos inovacijų centro duomenys, kurių Jums prireiks:

Paramos gavėjo kodas: 193455395

Pavadinimas: Moterų veiklos inovacijų centras

Sąskaitos Nr.: LT 747 180 000 004 700 446

Mokėjimo paskirtis: parama organizacijai

Antrasis būdas

  • Paimkite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (FR0512) formą, arba ją atsiųskite internetu iš internetinės svetainės www.vmi.lt ir atsispausdinkite.
  • Formos viršuje įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną (nereikia nurodyti jokių kitų savo asmeninių duomenų!).
  • Pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį – už praėjusius metus ir įrašykite mūsų organizacijos duomenis:

Asociacija Moterų veiklos inovacijų centras

Aušros al. 64, LT-76235 Šiauliai

Įmonės kodas 193455395

Kiek procentų skiriate mums

  • Banko duomenų pildyti nereikia.
  • Apačioje pasirašykite.
  • Įdėkite formą į paprastą voką ir užklijuokite, o ant užklijavimo vietos pasirašykite.

Svarbu:

Formą pildykite spausdintinėmis raidėmis. Jeigu pildote metinę pajamų deklaraciją, 1,2 proc. prašymą reikėtų atiduoti kartu su ja. Jeigu 1,2 proc. skiriate ne vienai, o kelioms organizacijoms, svarbu, kad užpildytumėte vienoje, o ne keliose prašymų formose, nes pervedami tik vienoje formoje nurodyti procentai. Išsami informacija apie 1,2 proc.: www.labdara-parama.lt

Jeigu turite klausimų, kreipkitės į MVIC :
tel.: 8 652 24 232, el. paštas mvic@splius.lt.