Parama

Skirkite 2 proc. savo pajamų mokesčio Moterų veiklos inovacijų centro (MVIC) veiklai.

Skirdami savo 2 proc. Moterų veiklos inovacijų centrui, Jūs padedate asmenims nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje.

Kiekvienais metais nuo sausio mėn. 1 d. iki gegužės mėn. 1 d. Lietuvos gyventojai, deklaruodami savo pajamas už praėjusius metus, 2 proc. savo pajamų mokesčio galės skirti pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja.

Iki gegužės 1 d. užpildę nesudėtingą formą, Jūs galite 2 proc. nuo praėjusių metų valstybei JAU SUMOKĖTO pajamų mokesčio, pervesti savo nuožiūra pasirinktai nevyriausybinei ar biudžetinei organizacijai. Jeigu šia teise nepasinaudojate, pinigai tiesiog lieka valstybės biudžete.

Kaip galima skirti savo 2 proc. Moterų veiklos inovacijų centrui?

Pirmasis būdas

Jeigu esate pasirašę elektroninės bankininkystės sutartį, galite užpildyti ir išsiųsti 2 proc. formą internetu. Tada Jums reikėtų:

  • Įeiti į savo internetinį banką ir pasirinkti elektroninį deklaravimą. Tada bankas Jus perkels į Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę kartu su Jūsų tapatybės patvirtinimu ir visais pagrindiniais asmens duomenimis.
  • Tuomet on-line užpildyti formą FR0512. Visos instrukcijos išsamiai aprašytos.
  • Moterų veiklos inovacijų centro duomenys, kurių Jums prireiks:

Paramos gavėjo kodas: 193455395

Pavadinimas: Moterų veiklos inovacijų centras

Sąskaitos Nr.: LT 747 180 000 004 700 446

Mokėjimo paskirtis: parama organizacijai

Antrasis būdas

  • Paimkite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos (FR0512) formą, arba ją atsiųskite internetu iš internetinės svetainės www.vmi.lt ir atsispausdinkite.
  • Formos viršuje įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną (nereikia nurodyti jokių kitų savo asmeninių duomenų!).
  • Pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį – už praėjusius metus ir įrašykite mūsų organizacijos duomenis:

Asociacija Moterų veiklos inovacijų centras

Aušros al. 64, LT-76235 Šiauliai

Įmonės kodas 193455395

Kiek procentų skiriate mums

  • Banko duomenų pildyti nereikia.
  • Apačioje pasirašykite.
  • Įdėkite formą į paprastą voką ir užklijuokite, o ant užklijavimo vietos pasirašykite.

Svarbu:

Formą pildykite spausdintinėmis raidėmis. Jeigu pildote metinę pajamų deklaraciją, 2 proc. prašymą reikėtų atiduoti kartu su ja. Jeigu 2 proc. skiriate ne vienai, o kelioms organizacijoms, svarbu, kad užpildytumėte vienoje, o ne keliose prašymų formose, nes pervedami tik vienoje formoje nurodyti procentai. Išsami informacija apie 2 proc.: www.labdara-parama.lt

Jeigu turite klausimų, kreipkitės į MVIC :
tel.: 8 652 24 232, el. paštas mvic@splius.lt.