2017-05-24

Atvirų durų dienos

Kiekvieno mėnesio paskutinį trečiadienį nuo 17 val. iki 20 val. vykdome "Atvirų durų dieną" ir kviečiame asmenis, patyrusius ar patiriančius smurtą artimoje aplinkoje, atvykti Specializuotos pagalbos centro (SPC) konsultanto, psichologo, advokato konsultacijai.

2017-03-10

Organizacijos, teikiančios smurtą artimoje aplinkoje patyrusiems asmenims pagalbą, Šiaulių regione

Skambutis į Bendrąjį pagalbos centrą dažnai būna tik pirminė pagalba, užgesinusi įsiplieskusį konfliktą, tačiau kur turėtų kreiptis asmenys, nuolat kenčiantys artimųjų įtūžį ir siautėjimą? Kokios organizacijos regione teikia pagalbą smurto aukoms?

2017-03-01

2017-ieji Europos Komisijos skelbiami „Kovos su smurtu prieš moteris“ metais

Tai svarbus socialinės politikos prioritetas Lietuvai, kurioje per metus pagalbos dėl smurto artimoje aplinkoje kreipiasi apie 38 177 tūkstančiai žmonių, iš kurių 80 procentų sudaro moterys. Tačiau šie skaičiai byloja ir apie didėjantį visuomenės sąmoningumą ir atvirumą bei ryžtą kreiptis pagalbos.

2016-12-22

Kokius nuostolius ekonomikai iššaukia smurtas prieš moteris?

Smurto prieš moteris kaina – bauginančiai dideli asmeniniai ir visuomeniniai nuostoliai. Tiesioginiai ir netiesioginiai smurto prieš moteris nuostoliai sulėtiną normalų smurto aukos, jos šeimos, visuomenės ir ekonomikos funkcionavimą.